Naše nadstandardní služby

I přes velkou vytíženost centra se snažíme našim pacientům věnovat v co nejkratších termínech. S ohledem na velký počet ošetřených pacientů a řadu akutních případů však nejsme schopni zaručit ošetření v přesně stanovenou dobu.

Proto nabízíme i možnost ošetření pacientů v krátkém termínu v přesný čas a mimo ordinační hodiny, tato služba je zpoplatněna jednotným tarifem.

Komplexní vyšetření RHB lékařem, neurologem a ortopedem 1.500,- Kč
Kontrolní vyšetření RHB lékařem, neurologem či ortopedem 1.000,- Kč

Cena zahrnuje důkladné anamnestické a fyzikální vyšetření, základní diagnostiku (RTG, SONO), aplikaci jednoduchých zákroků (myoskeletální medicína, obstřiky, injekční či infusní léčba) a zajištění příslušných komplementárních vyšetření na spolupracujících pracovištích.

Poskytujeme možnost konzultace zdravotního stavu po telefonu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, s ošetřením pacienta do 24 hodin od vzniku obtíží. Tato služba je smluvně zajištěna po dobu 12 měsíců. Nabízíme jak konzultaci v základních oborech našeho centra (RHB, neurologie, ortopedie), tak zajištění vyšetření a léčby u kvalitních specialistů i v ostatních oborech. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Ceník nadstandardních služeb

CO LÉČÍME

DOSPĚLÍ

DĚTI